Search API Sorts Widget (1.0.0-beta3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Translate
am: ተርጉም
