Search API Sorts Widget (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Field
et: Väli

en: Display
et: Kuva

en: Active
et: Aktiivne

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Sort
et: Järjesta

en: Translate
et: Tõlge

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Sorts
et: Sorteeringud
