Search API Sorts Widget (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Search
fi: Etsi

en: Weight
fi: Paino

en: Field
fi: Kenttä

en: Display
fi: Näyttö

en: Active
fi: Voimassa

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Sort
fi: Järjestä

en: Translate
fi: Käännä

en: Relevance
fi: Paremmuusjärjestys

en: Hide submit button
fi: Piilota lähetysnappi

en: The changes were successfully saved.
fi: Muutokset tallennettu onnistuneesti.

en: Sorts
fi: Lajittelut

en: Autosubmit
fi: Lähetä automaattisesti

en: Automatically submit the form once an element is changed.
fi: Lähetä kaavake automaattisesti kun jokin elementeistä on muuttunut.

en: Hide submit button if javascript is enabled.
fi: Piilota lähetysnappi mikäli javascript on käytössä.
