Search API Sorts Widget (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: Field
he: שדה

en: Display
he: תצוגה

en: Active
he: פעיל

en: Field name
he: שם שדה

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Sort
he: מיון

en: Translate
he: תרגום
