Search API Sorts Widget (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Search
is: Leit

en: Weight
is: Vægi

en: Field
is: Svæði

en: Display
is: Sýna

en: ID
is: Kenni

en: Active
is: Virkt

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Sort
is: Raða

en: Translate
is: Þýða
