Search API Sorts Widget (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: Display
jv: Tampilan

en: Active
jv: Aktif

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Sort
jv: Urutna

en: Translate
jv: Terjemahna
