Search API Sorts Widget (1.0.0-beta3) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു
