Search API Sorts Widget (1.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
