Search API Sorts Widget (1.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Active
ne: सक्रिय

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Translate
ne: अनुवाद
