Search API Sorts Widget (1.0.0-beta3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Search
os: Агуырд

en: Weight
os: Уæз

en: Field
os: Быдыр
