Search API Sorts Widget (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Search
ro: Căutare

en: Weight
ro: Greutate

en: Field
ro: Câmp

en: Display
ro: Afișaj

en: Active
ro: Activ

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Sort
ro: Sortare

en: Translate
ro: Traducere

en: Sorts
ro: Sortări
