Search API Sorts Widget (1.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Active
sq: Aktiv

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Translate
sq: Përkthe
