Search API Sorts Widget (1.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: எடை

en: Field
ta: புலம்

en: Display
ta: காட்சி

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி
