Search API Sorts Widget (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Search
th: ค้นหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Display
th: แสดงผล

en: ID
th: ไอดี

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Save settings
th: บันทึกค่า
