Search API Sorts Widget (1.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Field
vi: Trường

en: Display
vi: Hiển thị

en: ID
vi: Mã

en: Active
vi: Hoạt động

en: Field name
vi: Tên trường

en: Widget settings
vi: Các thiết lập widget

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: Translate
vi: Dịch
