Search API Sorts Widget (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: Field
cs: Pole

en: Display
cs: Zobrazit

en: Active
cs: Aktivní

en: Field name
cs: Název pole

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Sort
cs: Řazení

en: Translate
cs: Přeložit

en: Sorts
cs: Třídění
