Search API Sorts Widget (1.0.0-beta4) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Translate
hy: Թարգմանել
