Search API Sorts Widget (1.0.0-beta4) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Field
km: វាល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Active
km: សកម្ម

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Translate
km: បកប្រែ​
