Search API Sorts Widget (1.0.0-beta4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Search
mr: शोध

en: Weight
mr: मुल्य

en: Display
mr: दाखवा

en: ID
mr: आय डी

en: Active
mr: सक्रिय

en: Field name
mr: फील्डचे नाव
