Search API Sorts Widget (1.0.0-beta4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
