Search API Sorts Widget (1.0.0-beta4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
