Search API Sorts Widget (1.0.0-beta4) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Search
sl: Išči

en: Weight
sl: Teža

en: Field
sl: Polje

en: Display
sl: Prikaz

en: Active
sl: Aktiven

en: Field name
sl: Ime polja

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Translate
sl: Prevodi
