Search API Sorts Widget (1.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: Field
bg: Поле

en: Display
bg: Дисплей

en: Active
bg: Активен

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Translate
bg: Преведи
