Search API Sorts Widget (1.0.0-beta4) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Field
bs: Polje

en: Display
bs: Prikaz

en: Active
bs: Aktivan

en: Field name
bs: Ime polja

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Translate
bs: Prevedi
