Search API Sorts Widget (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Search
da: Søg

en: Weight
da: Vægt

en: Field
da: Felt

en: Active
da: Aktiv

en: Field name
da: Feltnavn

en: Widget settings
da: Indstillinger for CAPTCHA

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Sort
da: Sortér

en: Translate
da: Oversæt

en: Relevance
da: Relevans

en: Hide submit button
da: Skjul submit-knap

en: Sorts
da: Sortering

en: Automatically submit the form once an element is changed.
da: Indsend automatisk formularen når et element ændres.

en: Hide submit button if javascript is enabled.
da: Skjul submit-knappen hvis javascript er aktiveret.
