Search API Sorts Widget (1.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Search
gl: Buscar

en: Weight
gl: Peso

en: Field
gl: Campo

en: Display
gl: Visualización

en: Active
gl: Activo

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Translate
gl: Traducir

en: Hide submit button
gl: Ocultar botón de enviar
