Search API Sorts Widget (1.0.0-beta4) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Search
id: Pencarian

en: Weight
id: Bobot

en: Field
id: Bidang

en: Display
id: Tampilan

en: Active
id: Aktif

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Sort
id: Urutkan

en: Translate
id: Terjemahkan
