Search API Sorts Widget (1.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: Search
ja: 検索

en: Weight
ja: ウェイト

en: Field
ja: フィールド

en: Display
ja: 表示

en: Active
ja: アクティブ

en: Field name
ja: フィールド名

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Sort
ja: 並べ替え

en: Translate
ja: 翻訳

en: Relevance
ja: 関連度

en: The changes were successfully saved.
ja: 変更が保存されました。

en: Sorts
ja: 並び順
