Search API Sorts Widget (1.0.0-beta4) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Search
lv: Meklēt

en: Weight
lv: Svars

en: Field
lv: Lauks

en: Display
lv: Ekrāns

en: Active
lv: Aktīvs

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Sort
lv: Kārtot

en: Translate
lv: Tulkot
