Search API Sorts Widget (1.0.0-beta4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Active
ta: இயங்கும்
