Search API Sorts Widget (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Search
te: వెతుకు

en: Weight
te: భారం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Display
te: చూపు

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Translate
te: అనువదించు
