Search API SQLite (1.0.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Enabled
no: Aktivert

en: Search
no: Søk

en: Default
no: Standard

en: Not available
no: Ikke tilgjengelig

en: Available
no: Tilgjengelig

en: Minimum word length
no: Minimum ordlengde
