Search API SQLite (1.0.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: File Size
sv: Filstorlek

en: Table
sv: Tabell

en: Rows
sv: Rader

en: Property
sv: Attribut

en: Not available
sv: Inte tillgänglig

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Available
sv: Tillgänglig

en: @count items
sv: @count poster
