Search API SQLite (1.0.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Table
az: Cədvəl

en: Rows
az: Sıralar

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Available
az: Mövcuddur
