Search API SQLite (1.0.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Table
bn: টেবিল
