Search API SQLite (1.0.2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Table
pl: Tabela

en: Rows
pl: Wiersze

en: Property
pl: Właściwość

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Available
pl: Dostępne

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: Minimum word length
pl: Minimalna długość słowa

en: Optimization
pl: Optymalizacja

en: Highlighting
pl: Podświetlenie
