Search API SQLite (1.0.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ
