Search API SQLite (1.0.2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: File Size
vi: Dung lượng tập tin

en: Table
vi: Bảng

en: Rows
vi: Số dòng

en: Property
vi: Thuộc tính

en: Not available
vi: Không có sẵn

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Available
vi: Có sẵn

en: @count items
vi: @count mục
