Search API SQLite (1.0.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Table
ast: Tabla

en: Rows
ast: Fileres
