Search API SQLite (1.0.3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Table
cs: Tabulka

en: Rows
cs: Řádky

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Available
cs: K dispozici

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: Minimum word length
cs: Minimální délka slova
