Search API SQLite (1.0.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല
