Search API SQLite (1.0.3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Search
pt: Buscar

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Padrão

en: File Size
pt: Tamanho do arquivo

en: Table
pt: Tabela

en: Rows
pt: Linhas

en: Property
pt: Propriedade

en: Not available
pt: Indisponível

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Available
pt: Disponível

en: Rebuild
pt: Reconstruir

en: @count items
pt: @count itens
