Search API SQLite (1.0.4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Table
ar: جدول

en: Rows
ar: صفوف

en: Property
ar: الخاصية

en: Not available
ar: غير متاح

en: Available
ar: متوفّر
