Search API SQLite (1.0.4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: File Size
be: Памер Файла

en: Table
be: Табліца

en: Rows
be: Радкі
