Search API SQLite (1.0.4) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: File Size
ca: Mida del fitxer

en: Table
ca: Taula

en: Rows
ca: Files

en: Property
ca: Propietat

en: Not available
ca: No disponible

en: Available
ca: Disponible

en: Rebuild
ca: Torna a construir
