Search API SQLite (1.0.4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Search
fil: Hanapin

en: Default
fil: Pamantayan
