Search API SQLite (1.0.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Virði

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Search
is: Leita

en: Default
is: Standard

en: Table
is: Talva
