Search API SQLite (1.0.4) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Value
it: Valore

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Search
it: Cerca

en: None
it: Nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Table
it: Tabella

en: Rows
it: Righe

en: Property
it: Proprietà

en: Not available
it: Non disponibile

en: Not configured
it: Non configurato

en: Available
it: Disponibile

en: Rebuild
it: Ricostruisci
