Search API SQLite (1.0.4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Default
os: Æнæивд
