Search API SQLite (1.0.4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Table
ps: لښتيال

en: Rows
ps: کتارونه
